Menu
Strona głowna-O ZESPOLE-O NAS
                                    

TO OCZYWISTE, że jakość wesela zależy od zespołu muzycznego! Jeżeli zależy Wam zatem na zespole wyjątkowym, na najwyższym poziomie i z klasą, wyróżniającym się profesjonalizmem i świeżym, nie standardowym podejściem do tematu imprez, to My jesteśmy odpowiednim zespołem! Maestro Band tworzą zawodowi muzycy (wyższe studia muzyczne, szkoły artystyczne), z długoletnim doświadczeniem w branży muzycznej i estradowej. na co dzień prowadzący Prywatną Szkołę Muzyczną MAESTRO. 

 

Cel naszej działalności jest tylko jeden! - dostarczenie klientowi usługi najwyższej jakości, wyróżniającej się spośród setek podobnych do siebie zespołów "imprezowych", których "poziom"  wykonawczy pozostawia wiele do życzenia. Niezależnie od organizowanej imprezy - wybór MAESTRO BAND to gwarancja doskonałej muzyki.

 

Repertuar naszego zespołu to przekrój największych przebojów polskich i zagranicznych - muzyki popularnej, rozrywkowej, pop, dance, biesiadnej i disco polo, dzięki czemu gwarantujemy udaną zabawę dla wszystkich gości. Utrzymujemy podczas imprezy bezpośredni kontakt z publicznością, co pomaga stworzyć swobodną i miłą atmosferę wśród obecnych. Staramy się, aby na naszych występach królowała nie tylko świetna muzyka lecz również świetny humor.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy każdą propozycję, aby osiągnąć zamierzony cel imprezy. Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Państwa oczekiwań pod względem gatunków muzyki, jak i również przygotowujemy utwory na indywidualne życzenie. Jesteśmy w stanie wykonać utwory spoza naszej standardowej ale i stale aktualizowanej listy. Odpowiednio dobrany repertuar nadaje specyficzny, ekskluzywny, nastawiony na dobrą zabawę klimat.

 

 

 

 

Dlaczego my ?

 

NASZYM ATUTEM jest wyjątkowa, wzruszająca i w pełni profesjonalna oprawa muzyczna na mszy ślubnej - skrzypce, organy, wokal, oraz świetna biesiada przy akompaniamencie "żywych" instrumentów akordeon, gitara, saksofon, klarnet, skrzypce i niepowtarzalne wokale damsko - męskie czy chórki. Na życzenie przygrywamy także pod domem Pani Młodej i podczas błogosławieństwa.

 

Zdecydowanie wyróżnia nas prezencja sceniczna, wysoki poziom artystyczny wykonywanych utworów bez używania playback'ów. Śpiewamy na żywo. Nasz repertuar muzyczny zawsze zadowala, gdyż całkowity wpływ na dobór ma zleceniodawca. 

 

GRAMY  również imprezy: eventy, imprezy firmowe, bankiety, bale sylwestrowe, studniówki, andrzejki, imprezy plenerowe, biesiady, i inne imprezy okolicznościowe.

 

JOLA

wokal - skrzypce
absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Współpracowała z Teatrem Muzycznym w Lublinie. 
   Prezes zespołu

MIREK

gitara -klawisze- aranżacje 
absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Prowadzi naukę gry na instr. klawiszowych i gitarze w Prywatnej Szkole Muzycznej Maestro w Biłgoraju

PIOTR

wokal - saksofon - klarnet
absolwent Wojskowego Liceum Muzycznego w Gdańsku, kilkanaście lat grał w Orkiestrze Wojskowej

PIOTREK

klawisze - akordeon
Absolwent Szkoły Muzycznej MAESTRO oraz Liceum Muzycznego w Lublinie. Student Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat wielu przeglądów i konkursów instrumentalnych.

 
 

ZADZWOŃ: 509 69 22 11

 

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

 

        

 +48 509 69 22 11  Jola 

 

 +48 663 838 040  Piotr

 

+48 502 384 102  Mirek 

Wesele123.pl           
 
TAGI: zespół na wesele Biłgoraj, zespół na wesele Lublin, zespół na wesele Zamość, zespół na wesele Chełm, zespół na wesele Sandomierz, zespoł na wesele Radom, zespół na wesele Kielce, zespół na wesele Tarnobrzeg, zespół na wesele Tomaszów Lubelski,MAESTRO BAND - wesele + ślub - z klasą ... zespół na wesele Hrubieszów, zespół na wesele Krasnystaw, zespół na wesele Leżajsk, zespół na wesele Stalowa Wola, wodzirej na wesele Lublin Zamość Chełm Radom Kielce, orkiestra na wesele Lublin, dobra orkiestra na wesele Lublin Zamość, wodzirej na wesele Lublin, wodzirej na wesele Zamość, biesiada na weselu Zamość, biesiada na weselu Lublin, zespoły muzyczne, zespoły muzyczne Lubli, zespoły muzyczne Zamość, zespoły muzyczne Chełm, zespoły muzyczne Biłgoraj, zespoły muzyczne Sandomierz, zespoły muzyczne Stalowa Wola, zespoły muzyczne Tomaszów Lubelski.
Flag Counter             
 Powered by: www.cdx.pl