Menu
Strona głowna-INFORMACJE-REZERWACJA

 

Na początek prosimy o sprawdzenie dostępności terminu telefonicznie lub mailowo.

Rezerwacji zespołu dokonuje się poprzez zawarcie umowy pisemnej i wpłacenie zadatku. 

Termin jest w 100% zarezerwowany po zaksięgowaniu wpłaty.

 

Istnieje możliwość spisania umowy na odległość - to opcja szczególnie przydatna dla Par Młodych mieszkających za granicą lub w miejscowościach znacznie oddalonych od Biłgoraja. Wówczas przesyłamy sobie wzajemnie skany podpisanej umowy, a zadatek wpłacany jest na konto. W momencie kiedy zadatek trafia na nasze konto, przesyłamy Państwu komplet dokumentów.

 

Wybór repertuaru należy uzgodnić najpóźniej miesiąc przed weselem. Podczas mszy ślubnej, jest możliwość wykonania od 3 do 5 utworów - w zależności od parafii. 

 

Wszelkie szczegóły umowy i oprawy muzycznej ustalamy indywidualnie.

 

 

Nasze konto bankowe:


Centrum Muzyczne MAESTRO
ul. Boh. Monte Cassino 17, 23-400 Biłgoraj

 

mBank S.A.
35 1140 2004 0000 3402 7950 3485
W tytule wpłaty proszę wpisać:

"Zadatek. Rezerwacja usługi muzycznej" + imię i nazwisko oraz data uroczystości.
 

 

 

ZADZWOŃ: 509 69 22 11

 

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

 

        

 +48 509 69 22 11  Jola 

 

 +48 663 838 040  Piotr

 

+48 502 384 102  Mirek 

Wesele123.pl           
 
TAGI: zespół na wesele Biłgoraj, zespół na wesele Lublin, zespół na wesele Zamość, zespół na wesele Chełm, zespół na wesele Sandomierz, zespoł na wesele Radom, zespół na wesele Kielce, zespół na wesele Tarnobrzeg, zespół na wesele Tomaszów Lubelski,MAESTRO BAND - wesele + ślub - z klasą ... zespół na wesele Hrubieszów, zespół na wesele Krasnystaw, zespół na wesele Leżajsk, zespół na wesele Stalowa Wola, wodzirej na wesele Lublin Zamość Chełm Radom Kielce, orkiestra na wesele Lublin, dobra orkiestra na wesele Lublin Zamość, wodzirej na wesele Lublin, wodzirej na wesele Zamość, biesiada na weselu Zamość, biesiada na weselu Lublin, zespoły muzyczne, zespoły muzyczne Lubli, zespoły muzyczne Zamość, zespoły muzyczne Chełm, zespoły muzyczne Biłgoraj, zespoły muzyczne Sandomierz, zespoły muzyczne Stalowa Wola, zespoły muzyczne Tomaszów Lubelski.
Flag Counter             
 Powered by: www.cdx.pl