Menu
Strona głowna-INFORMACJE-PYTANIA I ODPOWIEDZI

 • Dlaczego warto wybrać właśnie MAESTRO BAND ?

   

  Zdecydowanie wyróżnia nas wysoki poziom artystyczny, solidny warsztat muzyczny, brzmienie, Naszym atutem są doskonałe wokale, chórki, piano - klawisze, akordeon, gitara, saksofon, klarnet, skrzypce. Wyselekcjonowany dobór repertuaru w niespotykanych aranżacjach oraz wysoka jakość wykonywanych utworów. Zawsze gramy i śpiewamy na żywo tworząc atmosferę elegancji, stylu i klasy. Nie "chałturzymy"!  Wystaczy sprawdzić słuchając nas na żywo na próbie w ustalonym dogodnym terminie.

  Nasi dotychczasowi zleceniodawcy byli zachwyceni poziomem usług naszego zespołu muzycznego. Muzyka jest dla nas zawodową pasją!

   

   

 • Jaki jest skład zespołu?

   

  Zespół  występuje w czteroosobowym składzie - wokal damski, męski, instrumenty klawiszowe, saksofon, gitara, skrzypce. Gramy  na eventach firmowych lub innych wydarzeniach, gdzie możemy na życzenie klienta zagrać w mniejszym składzie,np trzyosobowym  lub dwu osowym– zależnie od potrzeb imprezy.  np. sam saksofon z instrumentem klawiszowym lub skrzypce z instr. klawiszowym - dobra propozycja na spotkania firmowe, w których muzyka nie ma być do tańca, a ma pełnić funkcję np. nastrojową. Piosenki biesiadne do wspólnego śpiewania gramy na akordeonie,skrzypcach, gitarze, klarnecie lub saxofonie. Więcej o instrumentach w zakładce O ZESPOLE - Instrumenty

   

   

   

 • Jakiego rodzaju repertuar wykonujecie?

   

  Ponad trzysta utworów ( oprawa ślubu, wsela, biesiada, utwory intrumentalne itd.) pozwala nam dostosować się do każdego odbiorcy. W repertuarze mamy najnowsze hity z list przebojów oraz tzw. standardy. Jesteśmy otwarci na  państwa propozycje i bez problemu przygotujemy praktycznie każdy utwór, piosenkę na życzenie klienta. Aktualny spis piosenek w zakładce: REPERTUAR - Wesele 

   

   

   

 • Czy gracie utwory zagraniczne?

   

  Na imprezach wykonujemy utwory w kilku językach.  Na weselu staramy się "mieszać" repertuar polski z zagranicznym, tak, by każdy  mógł znaleźć coś dla siebie.

   

   

   

 • Jaki utwór najczęściej wykonujecie na Pierwszy Taniec?

   

  Mamy różne propozycje, które ustalamy z Parą Młodą . Jeśli Para Młoda ma przygotowany układ taneczny, najczęściej dostarczają nam nagranie na pendrive / CD, które jest później odtworzane podczas Pierwszego Tańca - można wtedy mieć pewność, że układ wyjdzie perfekcyjnie. Na zyczenie możemy wykonać osobiście utwór instrumentalny (np. walc) lub wokalny. 

   

   

   

 • Czy zapewniacie oprawę Ślubu w kościele?

   

  Tak.  Oprócz oprawy muzycznej wesela proponujemy także wzbogacenie oprawy muzycznej ślubu w kościele. Skrzypce brzmią wyjątkowo pięknie i dlatego doskonale nadają się do gry typowo klasycznych utworów razem z organami kościelnymi, Gwarantujemy w pełni profesjonalne wykonanie usługi.

  Oczywiście to jest naszym atutem i wyróżnia nas wśród innych zespołów, które nie potrafią zagrać muzyki klasycznej, nie grają na żywo i nie mają odpowiednio wysokiego wykształcenia w kierunku muzycznym. W kościele w  trakcie Mszy ślubnej gramy w 2 osobowym składzie (skrzypce, wokal, i akompaniament organowy). Utwory i pieśni, które możemy wykonać są w częsciach niestałych mszy. Więcej w zakładce: REPERTUAR - Ślub

  Usługa w pakiecie z weselem jest o 50% tańsza. 

  Skromnie dodamy, że bardzo często po weselu za tak wspaniałą oprawę i zabawę  otrzymujemy ogromne podziękowania i dodatkową gratyfikację.Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i pełną satysfakcję.

   

   

   

 • Czy gracie marsza pod domu Pani Młodej i w czasie błogosławieństwa?

   

  Tak.  Na życzenie Młodej Pary, zgodnie z tradycją gramy na akordeonie i saksofonie  marsz weselny pod domem Pani Młodej , w czasie  błogosławieństwa  w domu – pieśń „Serdeczna Matko”, nastepnie Marsz do wyjazdu Młodych do kościoła.

  Ta opcja jest dodatkowo płatna.

   

  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i pełną satysfakcję.

   

   

   

 • Jakie zabawy robicie na oczepinach?

   

  Wszystko z taktem i kulturą. Zabawy ustalamy - do wyboru - z Parą Młodą. Wykaz proponowanych przez nas zabaw znajduje się w zakładce: REPERTUAR - Zabawy weselne

   

   

   

 • Do której godziny gracie na weselu ?

   

  Najczęściej gramy do 3.00 rano. Do której ostatecznie gramy, o tym zawsze decyduje Młoda Para.  

   

   

   

 • Ile piosenek zespół gra w jednym bloku i jak długo trwają przerwy?

   

  Zespół gra bloki od 30 do 60 minut (najczęściej bloki wynoszą 10 piosenek czyli gramy ok. 50 minut po czym następuje przerwa  ok.15 minut ).   Jest to uzależnione od posiłków i czasem jest to 6 piosenek a czasem 15.
  Ważne jest to, że bierzemy odpowiedzialność za wesele i mamy świadomość, że ciągle pracujemy na swoją opinię - dlatego przerwy robimy najkrótsze jak to tylko możliwe.

   

   

 • Czy zespół prowadzi zabawy weselne, jeśli tak to jakie?

   

  Na stronie internetowej mamy wyszczególnione zabawy, które możemy zorganizować na weselu według życzenia Młodej Pary. Zakładka REPERTUAR - Zabawy weselne.

   

   

   

 • Gdzie możemy znaleźć opinie/rekomendacje od innych Par ?

   

  Najlepszym źródłem jest nasz profil na FACEBOOK-u, najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i posłuchać nas w serwisie You Tube

   

   

   

 • Jak daleko od Biłgoraja zespół obsługuje wesela?

   

  Wyjazdy bierzemy pod uwagę indywidualnie. Najlepiej zadzwonić i zapytać.

  Sprawy dotyczące noclegu ustalamy indywidualnie z każdym klientem i przy większych odległościach dojazdu wymagamy zapewnienia noclegu dla zespołu.

   

   

   

 • Jakie są koszty transportu jeżeli wesele jest w dalszej odległości?

   

  Do 50 km (licząc w obie strony) dojazd jest w cenie usługi. Jeśli odległość jest większa, koszty transportu są ustalane indywidualnie.

   

   

   

 • Czy w czasie przerw jest włączana jakaś muzyka?

   

  Tak - by klimat wesela trwał od początku do końca, w przerwach serwujemy gościom miłą i nastrojową muzykę, oczywiście tak aby nie przeszkadzała w rodzinnych rozmowach.

   

   

   

 • Czy zespół gra na poprawinach?

   

  Oczywiście TAK!  Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z Parą Młodą.

   

   

   

 • Czy zespół gra wesela w inne dni niż sobota?

   

  Tak, ale nie podejmujemy się wesel w przeddzień innego wesele - tzn. nie gramy wesela po weselu gdyż nie gramy z playbacków! (czyli nie przyjmujemy zamówienia na piątek czy niedzielę, jeśli w grafiku zajęta już jest sobota). Podchodzimy profesjonalnie do usługi - wesele z nami ma być zawsze udane na 100%.

   

   

   

 • Jak zarezerwować zespół na swoje wesele?

   

  Jeśli już przyszła Młoda Para ma pewność, że wybiera MAESTRO BAND z Biłgoraja  ma dwie możliwości: podpisanie umowy na spotkaniu lub przez internet (ze względu na pobyt za granicą  lub  dalsza odłegłość zamieszkania itp.) Ważne jest to, że prowadzimy działalność gospodarczą, więc bez obaw można wpłacić zadatek na firmowe konto. Umowa zawiera wszystkie szczegóły wesela, gwarantuje niezmienność ceny. Więcej informacji w zakładce REZERWACJA

  Uwaga: Nie praktykujemy wstępnych rezerwacji ze względów organizacyjnych (duża liczba zapytań w ciągu tygodnia o dostępny termin wesela ). Ten klient, który jest zdecydowany i pierwszy wpłaci zadatek - tego jest termin. Umowę mozna podpisać w późniejszym terminie niż wpłata zadatku ( ustalenia telefoniczne).

   

   

   

 

ZADZWOŃ: 509 69 22 11

 

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

 

        

 +48 509 69 22 11  Jola 

 

 +48 663 838 040  Piotr

 

+48 502 384 102  Mirek 

Wesele123.pl           
 
TAGI: zespół na wesele Biłgoraj, zespół na wesele Lublin, zespół na wesele Zamość, zespół na wesele Chełm, zespół na wesele Sandomierz, zespoł na wesele Radom, zespół na wesele Kielce, zespół na wesele Tarnobrzeg, zespół na wesele Tomaszów Lubelski,MAESTRO BAND - wesele + ślub - z klasą ... zespół na wesele Hrubieszów, zespół na wesele Krasnystaw, zespół na wesele Leżajsk, zespół na wesele Stalowa Wola, wodzirej na wesele Lublin Zamość Chełm Radom Kielce, orkiestra na wesele Lublin, dobra orkiestra na wesele Lublin Zamość, wodzirej na wesele Lublin, wodzirej na wesele Zamość, biesiada na weselu Zamość, biesiada na weselu Lublin, zespoły muzyczne, zespoły muzyczne Lubli, zespoły muzyczne Zamość, zespoły muzyczne Chełm, zespoły muzyczne Biłgoraj, zespoły muzyczne Sandomierz, zespoły muzyczne Stalowa Wola, zespoły muzyczne Tomaszów Lubelski.
Flag Counter             
 Powered by: www.cdx.pl